*A*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oldova smršť

4 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Oldova smršť Empty Oldova smršť

Příspěvek  Menzy Thu Jan 15, 2009 10:21 pm

Oldíku, na tebe jsme nezapomněli... lol!
Menzy
Menzy
Admin

Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 14. 01. 09

https://travian-s10.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Oldacbr1 Sun Jan 18, 2009 11:39 pm

Menzy napsal:Oldíku, na tebe jsme nezapomněli... lol!

Tak to mě těší. Very Happy
Každopádně na ty fotce ti to velmi sluší Shocked affraid jenom se chci zeptat to stim obličejem byla nehoda What a Face nebo je to následek práce zubu času ? What a Face
Oldacbr1
Oldacbr1

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Menzy Sun Jan 18, 2009 11:45 pm

Oldacbr1 napsal:
Menzy napsal:Oldíku, na tebe jsme nezapomněli... lol!

Tak to mě těší. Very Happy
Každopádně na ty fotce ti to velmi sluší Shocked affraid jenom se chci zeptat to stim obličejem byla nehoda What a Face nebo je to následek práce zubu času ? What a Face

To je z narozenin tatínka... prý jsem mu hodně podobná... nechceš snad urazit mého tatínka!!!! Evil or Very Mad Twisted Evil confused
Menzy
Menzy
Admin

Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 14. 01. 09

https://travian-s10.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Oldacbr1 Sun Jan 18, 2009 11:49 pm

Menzy napsal:
Oldacbr1 napsal:
Menzy napsal:Oldíku, na tebe jsme nezapomněli... lol!

Tak to mě těší. Very Happy
Každopádně na ty fotce ti to velmi sluší Shocked affraid jenom se chci zeptat to stim obličejem byla nehoda What a Face nebo je to následek práce zubu času ? What a Face

To je z narozenin tatínka... prý jsem mu hodně podobná... nechceš snad urazit mého tatínka!!!! Evil or Very Mad Twisted Evil confused

To bych si vživotě nedovolil Evil or Very Mad Akorád vypadáš na ty fotce trochu ohlodaná Laughing ,ale očividně je to způsobené špatným nastavením expozičního času při focení a hlavně ten kdo to fotil nevystihl světlo a tak.UFFFFFFFFF cheers
Oldacbr1
Oldacbr1

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Sgt. Pepper Sun Jan 18, 2009 11:53 pm

Oldíku tak si sem dej taky fotku a't se máme čeho chytnout u tebe...Jako zatim tu máme fotky jenom já a menzy i když u mě to moc fotka neni ale aspoň je to veseljší když tam máš obrázek.... lol! lol! lol!
Sgt. Pepper
Sgt. Pepper
Admin

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 15. 01. 09
Age : 35
Location : Dobříš

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Menzy Sun Jan 18, 2009 11:54 pm

Sgt. Pepper napsal:Oldíku tak si sem dej taky fotku a't se máme čeho chytnout u tebe...Jako zatim tu máme fotky jenom já a menzy i když u mě to moc fotka neni ale aspoň je to veseljší když tam máš obrázek.... lol! lol! lol!

Tak já si tam jdu dát něco normálního, no! lol!
Menzy
Menzy
Admin

Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 14. 01. 09

https://travian-s10.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Sgt. Pepper Sun Jan 18, 2009 11:57 pm

Menzy napsal:
Sgt. Pepper napsal:Oldíku tak si sem dej taky fotku a't se máme čeho chytnout u tebe...Jako zatim tu máme fotky jenom já a menzy i když u mě to moc fotka neni ale aspoň je to veseljší když tam máš obrázek.... lol! lol! lol!

Tak já si tam jdu dát něco normálního, no! lol!
A dyť si to mělá hezký... to bylo na oldíka a't si tam něco dá a né na tebe!! ale když už seš v tom tak nám můžeš ukázat ty tvoje ramínka geek geek Cool
Sgt. Pepper
Sgt. Pepper
Admin

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 15. 01. 09
Age : 35
Location : Dobříš

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Menzy Sun Jan 18, 2009 11:59 pm

Sgt. Pepper napsal:
Menzy napsal:
Sgt. Pepper napsal:Oldíku tak si sem dej taky fotku a't se máme čeho chytnout u tebe...Jako zatim tu máme fotky jenom já a menzy i když u mě to moc fotka neni ale aspoň je to veseljší když tam máš obrázek.... lol! lol! lol!

Tak já si tam jdu dát něco normálního, no! lol!
A dyť si to mělá hezký... to bylo na oldíka a't si tam něco dá a né na tebe!! ale když už seš v tom tak nám můžeš ukázat ty tvoje ramínka geek geek Cool


Spokojený? lol! lol! lol! lol!
Menzy
Menzy
Admin

Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 14. 01. 09

https://travian-s10.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Oldacbr1 Mon Jan 19, 2009 12:05 am

Menzy napsal:
Sgt. Pepper napsal:
Menzy napsal:
Sgt. Pepper napsal:Oldíku tak si sem dej taky fotku a't se máme čeho chytnout u tebe...Jako zatim tu máme fotky jenom já a menzy i když u mě to moc fotka neni ale aspoň je to veseljší když tam máš obrázek.... lol! lol! lol!

Tak já si tam jdu dát něco normálního, no! lol!
A dyť si to mělá hezký... to bylo na oldíka a't si tam něco dá a né na tebe!! ale když už seš v tom tak nám můžeš ukázat ty tvoje ramínka geek geek Cool


Spokojený? lol! lol! lol! lol!
HMMMMMMMMMM tak to je jiná skládám velikou poklonu a odvolávám co jsem,........však vy už víte.Až se stydím co jsem to tam sám dal,jsem šumař :-( Ale zítra něco proberu a pozměním
Oldacbr1
Oldacbr1

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Sgt. Pepper Mon Jan 19, 2009 12:07 am

Oldacbr1 napsal:
Menzy napsal:
Sgt. Pepper napsal:
Menzy napsal:
Sgt. Pepper napsal:Oldíku tak si sem dej taky fotku a't se máme čeho chytnout u tebe...Jako zatim tu máme fotky jenom já a menzy i když u mě to moc fotka neni ale aspoň je to veseljší když tam máš obrázek.... lol! lol! lol!

Tak já si tam jdu dát něco normálního, no! lol!
A dyť si to mělá hezký... to bylo na oldíka a't si tam něco dá a né na tebe!! ale když už seš v tom tak nám můžeš ukázat ty tvoje ramínka geek geek Cool


Spokojený? lol! lol! lol! lol!
HMMMMMMMMMM tak to je jiná skládám velikou poklonu a odvolávám co jsem,........však vy už víte.Až se stydím co jsem to tam sám dal,jsem šumař :-( Ale zítra něco proberu a pozměním

Nádhera MENZY asi taky budu muset probrat a hodit tam něco aktuálního přeci tu nebudeš sama s fotkou...Viď Oldíku?? My se určitě polepšíme... afro afro
Sgt. Pepper
Sgt. Pepper
Admin

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 15. 01. 09
Age : 35
Location : Dobříš

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty re

Příspěvek  Menzy Mon Jan 19, 2009 12:10 am

Embarassed Embarassed Embarassed queen
Menzy
Menzy
Admin

Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 14. 01. 09

https://travian-s10.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Oldacbr1 Mon Jan 19, 2009 12:14 am

no jistě Mad Twisted Evil Rolling Eyes
Oldacbr1
Oldacbr1

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Sgt. Pepper Mon Jan 19, 2009 12:18 am

Oldacbr1 napsal:no jistě Mad Twisted Evil Rolling Eyes
No tak já jsem se už polepšil....sice je stará asi rok a půl...ale aspoň něco...
Sgt. Pepper
Sgt. Pepper
Admin

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 15. 01. 09
Age : 35
Location : Dobříš

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Menzy Mon Jan 19, 2009 12:23 am

Oldacbr1 napsal:no jistě Mad Twisted Evil Rolling Eyes

Oldíku, neviděli jsme tuto fotku už někde? Wink Twisted Evil
Menzy
Menzy
Admin

Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 14. 01. 09

https://travian-s10.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Oldacbr1 Mon Jan 19, 2009 8:25 pm

Cool žeby to byly tyhle stránky? study http://www.motogang.cz/user/olda
Oldacbr1
Oldacbr1

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Sgt. Pepper Mon Jan 19, 2009 11:36 pm

Oldíku ty si takovějhle motorkář jo??? Jezdíš na nějaký srazy??? Byl si třeba loni v Lužanech???
Sgt. Pepper
Sgt. Pepper
Admin

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 15. 01. 09
Age : 35
Location : Dobříš

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Menzy Tue Jan 20, 2009 12:05 am

Sgt. Pepper napsal:Oldíku ty si takovějhle motorkář jo??? Jezdíš na nějaký srazy??? Byl si třeba loni v Lužanech???

a nebo.... v Bohušově Question Question Question bounce
Menzy
Menzy
Admin

Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 14. 01. 09

https://travian-s10.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Sgt. Pepper Tue Jan 20, 2009 12:12 am

Menzy napsal:
Sgt. Pepper napsal:Oldíku ty si takovějhle motorkář jo??? Jezdíš na nějaký srazy??? Byl si třeba loni v Lužanech???

a nebo.... v Bohušově Question Question Question bounce
Ty taky jezdíš na motorce???? affraid affraid confused
Sgt. Pepper
Sgt. Pepper
Admin

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 15. 01. 09
Age : 35
Location : Dobříš

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Oldacbr1 Tue Jan 20, 2009 12:16 am

Co se týče motorek jsem na nich úplně ujetej. Kolegové v práci jsou taky motorkáři duší i tělem takže si dokážete představit naše rozhovory přes den Very Happy Dokonce to dospělo tak daleko,že většinu konverzace dokážu na tohle téma přesměrovat Laughing
Co se týče srazů moc na ně už nejezdím protože ty vždycky zaváni průserem.Myslím si,že chlast za volant ani za řídítka nepatří.Na jednom srazu mi nějaký imbecil propálil sedlo ,do teď jsem nepochopil proč.Pochopitelně vždy při takové, akci kdy zaburácí stovky motorů ,vzroste adrenalin v žilách nějakýmu tupci do takový míry ,že začne v davu předvádět jaký je silák a někteří se k němu bohužel přidají.No a jak to dopadá nemusím vyprávět Nova s tím vlétě zásobuje hlavní zprávy každý den.
Loni jsem se na jeden sraz nechal ukecat projížďka městem supr,ale jen jsme vyjeli za tak to zase začalo.Jeden tupec mě málem sundal a sám nakonec skončil ve svodidlech místo toho aby to vzdal tak to zkoušel odjed s ohlíma vydlema a ulámanýma páčkama prostě děs.
Mám jednu oblíbenou trasu a když jedu k čerpačce doplnit benzín a energii (typické bageta a Cola) vždycky tam potkám někoho na pokec někdy jsou to pohodáři co si na nic nehrajou a k takovým se rád přidám a nebo tam narazím na trotli co mi vykládaj ,že to málo klopím protože to nemám až na kraj gumy ohoblovaný a takový blalblabla keci. A když porovnáme motorky tak já jí mám vždy v top stavu a ten machr machruje se střepem na který se bojím jen podívat natož sednout.
Vím co dokážu jezdil jsem na okruhu i na motokrosoví trati.Umím to ohnout na koleno to není problém,ale nikdy nevím na 100%,že za zatáčkou není překážka nebo písek.
Už jsem měl několik nehod z toho dva střety s autem,viděl jsem kamarády jak jdou z trati .Pokud se nikomu nic nestane tak je to v pohodě,ale nedejbože když je to vážnější.Ono to není nic příjemnýho když z někoho srčí krev a ty jí máš zastavit.A nejvíc mě štve když tyhle co máj největší keci pak jen tupě zíraj a nepomůžou.
Evil or Very Mad
Oldacbr1
Oldacbr1

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty re olda

Příspěvek  Menzy Tue Jan 20, 2009 12:30 am

No ono tohle je přesně důvod, proč na takovýchle akcích se ani nedotknu alkoholu. Na minulém motorkářském srazu mě málem sejmul kretén s trojkou v krvy!
Od jisté doby, (kdy jsem byla svědkem machrování jednoho idiota, který málem sejmul holku s kočárkem na přechodu, když to hodil na zadní a nevyšlo mu to), takové machrování fakt nesnáším. Spolužák je profi kaskadér a ví, že mi to nedělá nejlíp, proto předemnou vždycky začne dělat kraviny, je na zabití... vím, že to umí, ale nikdy nevíš... je to jen stroj.
A jestli jezdím (nebo přítel jezdí) na motorce? Neeeee, my máme takový ten stroj, který má v papírech napsáno motocykl, ale pohybuje se to na 4 kolech - ano je to čtyřkola! cyclops
Menzy
Menzy
Admin

Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 14. 01. 09

https://travian-s10.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Sgt. Pepper Tue Jan 20, 2009 12:36 am

To já zatim nemám nic...jen si občas vemem s kámošem crosku a jdem si zajezdit na trať kousek od nás....a k tomu machrování.....Taky takovýhle blbečky nemám rád. Jednoho takového znám... je to asi rok možná dva nejsem si jist co měl bouračku když předjížděl ženskou v autě která odbočovala, bohužel tim směrem kde jí on předjíždel...Přišel při tom o pravou ruku (asi tušíte co to pro motorkáře je) ale on se nevzdal nechal si udělat protéze a jezdí dál. ale te (s prominutím) DEBIL se nepoučil a kolikrát ho vidim jak po městě to pere kolem kila po zadnim. a eště si stěžuje že mu to lítá málo atd. atd... Fakt takovýhle lidi nechápu.... Přesně jak se jim řiká D.D.O.
Sgt. Pepper
Sgt. Pepper
Admin

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 15. 01. 09
Age : 35
Location : Dobříš

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Oldacbr1 Tue Jan 20, 2009 10:06 pm

bouhužel já mám dost nepřijemných zážitků s takovímy dovedy No na to by jsem musely vyčlenit hodně prostoru abych to všechno popsal.Neříkám,že jsem kdoví jak ukázněný řidič,ale po těhle zkušenostech si vždycky do helmy říkám hlavně se nenech vyhecovat .Protože takhle vždycky vzniknul nějaký karambol Twisted Evil
Oldacbr1
Oldacbr1

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Menzy Wed Jan 21, 2009 12:24 am

Oldacbr1 napsal:bouhužel já mám dost nepřijemných zážitků s takovímy dovedy No na to by jsem musely vyčlenit hodně prostoru abych to všechno popsal.Neříkám,že jsem kdoví jak ukázněný řidič,ale po těhle zkušenostech si vždycky do helmy říkám hlavně se nenech vyhecovat .Protože takhle vždycky vzniknul nějaký karambol Twisted Evil

jj, škoda mluvit, co? Sad
Menzy
Menzy
Admin

Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 14. 01. 09

https://travian-s10.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Sgt. Pepper Wed Jan 21, 2009 5:02 pm

Tak a začneme si povídat o něčem hezkym...Co oldíku?? Je to tvoje část Fora tak se ukaž!!! Už ses dlouho neprojevil lol! lol!
Sgt. Pepper
Sgt. Pepper
Admin

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 15. 01. 09
Age : 35
Location : Dobříš

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Oldacbr1 Tue Jan 27, 2009 8:32 pm

já už nic neřeknu dokud mi někdo neřekne jak se dělají ty běhací texty
Oldacbr1
Oldacbr1

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Oldova smršť Empty Re: Oldova smršť

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru